Slow Şarkı » Biyografi » Bilal Sonses kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Bilal Sonses kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Bilal Sonses kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Bilal Sonses kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ünlüler / Alfabe

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ
J - K - L - M - N - O - Ö - P - Q - R
S - Ş - T - U - Ü - V - W - X - Y - Z

Bilal Sonses kimdir? Nereli? Kaç yaşında?


İstanbul‘un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Bilal Sonses‘in doğum tarihi 28 Ekim 1989 ‘dir. Lisans eğitimini Düzce Üniversite’sinde devam ettiren Bilal Sonses, Ön Lisans programını 2 yıl Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi‘nde tamamlamıştır.

Bilal Sonses, hayatını değiştirecek olan YouTube‘da 2015 yılında kendi isminde bir kanal açmıştır. Bu YouTube kanalına kendi bestelerini yüklemiş ayrıca söylediği cover parçaların videolarını da yüklemiştir. Bu videolar ile tanınmaya başlayan yakışıklı şarkıcı, Ayla Çelik’in Bağdat isimli parçasını seslendirdiği videoyu Youtube hesabında yayınlayınca olan oldu ve Bilal Sonses tüm Türkiye tarafından tanınan ve beğenilen bir şarkıcı oldu. Genç şarkıcının Bilal Sonses isimli YouTube kanalının 1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Daha sonra Sonses, Netd müzikle yaptığı anlaşma ile ‘Son olarak iki kelime’ adlı şarkısı bu kanalda yayınlanmış ve kendi rekorunu kırarak ilk haftasında 1.3 milyon’dan fazla dinlenmeyi başarmıştır.

Son olarak “Görmedim Sen Gibi” şarkısı ile büyük yankı uyandıran genç yarışmacı sosyal medyada da kendinden sıkça söz ettiriyor.

Bilal Sonses Şarkıları


Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.