Slow Şarkı » Biyografi » Nahide Babaşlı kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Nahide Babaşlı kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Nahide Babaşlı

Nahide Babaşlı kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ünlüler / Alfabe

A - B - C - Ç - D - E - F - G - H - I - İ
J - K - L - M - N - O - Ö - P - Q - R
S - Ş - T - U - Ü - V - W - X - Y - Z

Nahide Babaşlı Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi


Nahide Babashli, Babaşlı Genç yaşta Türkiye Müzik piyasasına sıkı bir giriş yapmıştır. İnstagram ve YouTube başta olmak üzere müzik severlerin oldukça merak ettiği bir isim olan Babashli kaç yaşında? boyu kilosu, doğum yeri ve nereli olduğu gibi soruları ile merak konusu olmuştur.

Nahide Babaşlı aslen nerelidir?

Son dönemlerde müzik dünyasının genç yeteneklerinden birisi olarak göze çarpan Nahide Babaşlı aslen Azerbaycan asıllıdır.

1999 yılında dünyaya gelmiştir. Azerbaycan doğumlu olan genç ses 2020 yılı itibariyle 21 yaşındadır.

Özellikle Youtube ve instagram üzerinden seslendirip yayınladığı “Bu Hayat Böyle mi Olur?“, “Benim Hikayem“, “Yaralı“, “Faydası Yok“, “Sözün Var“, “Kalbi Taş“, “Ansızın“, “Yarım Söz“, “Tiryakinim“, “Saçlarını Taramışsın“, “Ay Yüzlüm” ve diğer şarkılara yaptığı coverlar ile müzik severlerden tam not almıştır.

Azerbaycan asıllı ünlü şarkıcı son zamanlarda çıkartmış olduğu hit parçalarıyla tanınıyor. Ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi olan Nahide Babashli son zamanlarda çok merak edilen isimlerin başında geliyor.

2014 yılında yaşamını yitiren usta sanatçı Murat Göğebakan‘ın seslendirmiş olduğu Ay Yüzlüm şarkısınıda seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır.

Nahide Babaşlı Şarkıları


Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kader

Anneme

Seyyah