Slow Şarkı » Haber » Seda ‘ya Sezen ‘in Hediyesi Yeni Single!

Seda ‘ya Sezen ‘in Hediyesi Yeni Single!

Seda Sayan

Seda ‘ya Sezen ‘in Hediyesi Yeni Single!

Seda ‘ya Sezen ‘in Hediyesi Yeni Single!

Seda Sayan yoğun konser programlarının ardından şimdi de sürpriz single çıkardı. Yeni single çalışması için DMC ile anlaşan Seda Sayan, sözü müziği Sezen Aksu’ya ait ‘Düşerim’ ile sevenlerini sürpriz yaptı.

Prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın üstlendiği söz ve müziği Sezen Aksu, düzenlemesi Erman Arda imzalı ‘Düşerim’ adını verdiği şarkısını Seda Sayan’ın yeni şarkısı yayınlandı.


Sezen Aksu’nun stüdyosunda dizine yattığı bir kareyi instagram hesabından paylaşan Seda Sayan, “Şarkıyı okuttu şu an çok mutlu dinliyor ben de dizine yatarım.’ notuyla paylaşmış bu paylaşımına kısa sürede on binlerce beğeni almıştı. Seda Sayan, “Halk ozanı Sezen Aksu, şarkıya mest oldu. Sezen, bana ‘İşte bunu istiyordum’ dedi. Ve onun dediği oldu şarkım çok kısa sürede beğenildi. Gelen tüm güzel yorumlara çok teşekkür ederim’ diye konuştu.

Sezen Aksu tarafından Seda Sayan’a hediye edilen ‘Düşerim’ şarkısının kemanları Onno Tunç ‘un, kızı Ayda Tunçboyacı tarafından çalınırken projenin fotoğraflarını da Burakhan Paşabeyoğlu çekti.


Ana sayfa

Güzel Sözler, https://www.sozlervereplikler.com/guzel-sozler/

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.