Slow Şarkı » Haber » Sen Çirkinsin O Yakışıklı

Sen Çirkinsin O Yakışıklı

Ayşe Arman’a röportaj veren Gupse Özay, ilişkisine dair sorulara cevap verdi.

İşte o röportajdan bazı kısımlar:

Eğri oturup doğru konuşalım: Sevgilini Allah sevdiğine bağışlasın! Evet, yakışıklı, iyi de bir oyuncu ama senin artıların bana göre daha fazla. Millet bunu görmek yerine, niye seni yerin dibine batırıyor sürekli. “Heyyyyt yetti ulan!” diyesin gelmiyor mu?

-Artı-eksi yarışı gibi değil ki bu! Barış’ın başka bir kariyer çizgisi var benim başka. Ben ona çok hayranım, o da bana. Bazı insanlar birinin ilişkisine bakarken, hayran olacak yerleri seçmek yerine, ezip eleştirmek istediği yerleri seçmeyi yeğliyor. Bu, o kişinin hayattaki duruşu, mutluluğu veya mutsuzluğuyla ilişkili diye düşünüyorum.

Sıkmadı mı yani, “Sen çirkinsin, o çok yakışıklı! Sen ona layık değilsin! Sende ne buldu ki?” muhabbeti?

-Sıkılmadım aslında. Müthiş bir inceleme alanı oldu benim için. Güzellik kalıpları sosyal medya vasıtasıyla daha da güçlendi günümüzde. İşin fenası, yeni nesil artık tamamen bu kaygıyla büyüyor. Bu beni daha çok ilgilendiriyor. Üzüyor da… Yazdığım, oynadığım filmdeki karakter için bile “Ne zaman güzelleşecek bu kız?” diye mesaj atıyorlar. Yani bakış açısı şu: “Başarılı, mutlu ve seçilen olmak için önce güzel olmak gerekir!” Çok fena bir şey bu! Belki ben başarılı oldukça, beni rol model gören gençler “Üreteyim, güçlü, korkusuz olayım, zekâmla poz vereyim!” derler, bunu denerler diye umutlanıyorum. 

Bu toplum senden Barış’tan evlenme teklifi aldığını, tek taş aldığını duymak istiyor. Bunun farkında mısın? Eğer almazsan da “Haaa işte, biz demiştik!” diyecekler. Bu sende baskı yaratıyor mu? 

-Bu toplum kadından çok şey istiyor. Ben de bununla savaşıyorum. Kadınlar arası rekabet içeriğinde de, teklif, yüzük, yüzüğün boyutu, düğün, gelinlik, balayı mekânı gibi gibi çok fazla yarıştıracak unsur var. Buna mahkûm olmayı doğru bulmuyorum. Ve üstümde baskı kurmasına kesinlikle izin vermiyorum.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Eklenenler