Slow Şarkı » Haber » Simge Sağın’ın Avukatından Flaş Açıklama

Simge Sağın’ın Avukatından Flaş Açıklama

Simge Sağın

Simge Sağın’ın Avukatından Flaş Açıklama

Simge Sağın’ın avukatı Ayşegül Mermer tarafnıdan yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Müvekkilim Simge (Simge Sağın) ile ilişkili olarak adli makamlara intikal etmiş bir olayla ilgili olarak bu basın açıklamasını yapmaktayız.

Sosyal medya da kendini Simge (Simge Sağın) olarak tanıtıp ünlü isimlerle iletişime geçip aşk mesajları atarak birtakım taleplerde bulunan şahıs hakkında suç duyurusunda bulunduk. Halen yargı sürecinin işlemekte olduğu bu şahıs tarafından her hangi bir mağduriyet oluşmaması adına atılan mesaj ve taleplerin dikkate alınmaması uyarısını yapmakla birlikte müvekkilim Simge (Simge Sağın) ‘nin Facebook hesabı olmadığını bildirme zorunluluğu doğmuştur.

Bu itibarla belirtmek isteriz ki; olayla ilgili olarak olayın gelişiminden dolayı şüphe ve tereddüt içerisinde olduğumuz ancak şu an için somut bilgi ve kanıta dayanmayan, araştırılması gereken ve bir takım kişiler için suç teşkil edeceğini düşündüğümüz olgular da mevcuttur. Bu olgularla ilgili olarak araştırma ve incelemelerimiz devam etmektedir. Bu araştırma ve incelememiz sonucunda somut bilgi ve kanıtlara ulaştığımız an, siz değerli basın mensuplarıyla paylaşacağımızı saygıyla bildiririz. “

– ANA SAYFA –

Güzel Sözlerhttps://www.sozlervereplikler.com/guzel-sozler/

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.